kobit výsprávková souprava kobit turbo elefant elefant – prodej • komunální technika, ostatní komunální technika 2003, ojeté

Popis vozidla

Typ inzerátu - použité, Leasing - Není leasing, Země původu - Česká republika, Barva - oranžová

Sdílet vozidlo s přáteli

• Google Bookmarks
  • del.icio.us

Zobrazit kontakty inzerenta »

Parametry
Jiný výrobce kobit
Model výsprávková souprava kobit turbo elefant
Typ elefant
Rok výroby 2003
iRok výroby:rok výroby
Datum uvedení do provozu 2003
iDatum uvedení do provozu:měsíc/rok (Např.: 03/2005) nebo den/měsíc/rok (Např.: 15/03/2009)
Stav ojeté
Země původu Česká republika
iZemě původu: Země, kde bylo vozidlo (stroj) prodáno jako nové, případně odkud bylo naposledy dovezeno do země, kde se nachází prodejce
Skladem ano
iSkladem:předmět je k vidění na adrese prodejce
Ceny
Prodej 468 000 Kč
Není možný odpočet DPH.

Poznámka

Prodám výsprávkovou soupravu Turbo elefant,výrobce kobit jičín, rok výroby 2003,stroj od prvního majitele ,objem násypky 5m3,objem nádrží na emulzi 1500 l,objen nádrže na vodu 320 l,Délka x šířka x výška 4 860 mm x 2 060 mm x 1 620 mm ,diesel motor, více info k popisu stroje na stránkách kobitu. ke stroji je hlavní ovládací panel do kabiny, technické osvědčení k provozu na pozemních komunikacích. ihned k nasazení, chybí pouze plynová bomba. velmi dobrý stav!

vice info zde:
http://www.kobit.cz/produkty-vyspravkova-soup rava-turbo-elefant-detail-46

Stále hledáte?

Nenašli jste auto nebo stroj který jste hledali? Vyplňte nezávazně poptávkový formulář vpravém sloupci a my vám to zkusíme najít.

POZOR NA PODVODNÍKY!!!

Neplaťte žádné větší částky neznámým inzerentům předem!
Inzeráty nijak neověřujeme, můžete tak snadno nalítnout podvodníkovi, který z vás vyláká zálohu a stroj nikdy neuvidíte. Buďte proto obezřetní.

Logo marek11

Adresa inzerenta
marek11

Kraj: nevyplněno

E-mail: marek.sedivyksslk@volny.cz
Telefon: 773980536

Při kontaktu s prodávajícím kobit výsprávková souprava kobit turbo elefant elefant – prodej prosím uveďte zdroj www.TipTrucker.cz.

Zobrazit podrobnosti o marek11
Reakce na inzerát